Hastanem İçin Fikrim Var
16 Aralık 2020

Hastanem İçin Fikrim Var veya  Sağlık için Hep Birlikte Düşünüyoruz  

platformuna hoş geldiniz.

İlimizde sağlık sisteminin ilerleyişinde her kademede görev alan tüm personelimizin bilgi birikimi, mesleki tecrübe ve fikirlerinin ilimize, kurumlarımıza katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz. Sağlık Hizmet sunumumuzda katkısı olacağını düşündüğünüz fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı temenni ediyoruz.

Amacımız, personelimizin katkı sağlayacağını düşündüğü herhangi bir alanda fikir ve  önerilerini Müdürlüğümüzün birimlerine doğrudan aktarabileceği bir kanal oluşturmak ve sonuç olarak  sisteme katkı sağlamaktır.

Fikirlerinizi oluşturmuş olduğumuz platform üzerinden bildirdiğiniz takdirde Müdürlüğümüz ilgili birimleri tarafından ön değerlendirme yapılacak ve detaylı bilgi için sizinle iletişime geçilecektir.

Şunu bilmenizi isteriz fikirleriniz gerçekçi, mevcut işleyişe ve sisteme aykırı olmayan ulaşılabilir gerçekçi fikirleri kapsamalıdır. Bunun dışında şikayet ve bilgi talepleri kapsam dışı olarak kabul edilecek ve  değerlendirmeye alınmayacaktır.

Bu bilinçle, sağlık hizmet sunumuna yapacağınız katkılar için şimdiden çok teşekkür ederiz.

İletişime geçilecek Eposta adresi:   sakarya.birfikrimvar@saglik.gov.tr

                                                                                                          

(Asgari Gerekli bilgiler Tc. kimlik No, Adı/soyadı, Mail ve telefon, Meslek, Yaş, Fikir alanı, Fikir başlığı, Fikrin anlatımı)